Skip to main content

KeeneticOS güncellemeleri — Yayınlanmış Sürüm/Ana Kanal

KeeneticOS 3.9

Keenetic Titan (KN-1810) için Ana (Released) Kanaldaki KeeneticOS sürüm notları

Bu kanaldaki KeeneticOS sürümleri, tüm titiz testlerimizden geçmiştir ve sorunları önlemek ve yetenekleri en üst düzeye çıkarmak için tüm kullanıcılara önerilir. Bu kanal, yaklaşık iki-üç haftada bir küçük sürümlerle ve iki ayda bir büyük sürümlerle güncellenir.

Keenetic Titan (KN-1810) şu anda Standart Güncellemeler destek dönemindedir ve güvenlik geliştirmeleri, yeni özellikler, işletim sistemi güncellemeleri ve hata düzeltmeleri dahil olmak üzere düzenli yazılım güncellemeleri alır.

Yenilikler neler?

Hoş geldiniz! Sürüm 3.9 çok sayıda yeni özellik, düzeltme ve iyileştirme içerir. Ana yenilikleri bu kısa tanıtımdan öğrenebilirsiniz.

  • IPv6 protokolü için genişletilmiş destek artık Dual-Stack Lite (DS-Lite) ve MAP-T bağlantı seçeneklerini, donanım trafiğini boşaltmayı ve İlk Kurulum Sihirbazı ile kullanıma hazır IPv6 deneyimini içeriyor.

  • Endişe etmeden uzaktan cihaz yönetimi için yeni Fail-safe yapılandırma modu.

  • Etrafta kablosuz neler olup bittiğini görmek için yeni Wi-Fi monitörü ve ağ tarayıcısı.

  • Birden çok İnternet bağlantısının kullanımını optimize etmek, trafiği hızlandırmak ve dengelemek için çok yollu yönlendirme politikası (multipath routing policy) seçeneği.

  • Sizi en son güvenlik önlemleriyle güncel tutmak için OpenVPN istemcisi ve sunucusu 2.6 versiyonuna yükseltildi.

  • HTTP/HTTPS/SOCKS5 proxy, ağınızı bir proxy sunucusu aracılığıyla İnternet'e bağlamak gibi basit bir görevin yanı sıra en zorlu tünel uygulamalarına yardımcı olur.

  • İnternet üzerinden güvenli VoIP telefon iletişimi için Aktarım Katmanı Güvenliği (Transport Layer Security) doğrulaması.

  • PPPoE bağlantısı için önceki yönlendiricinin kullanıcı adını ve şifresini içeri aktarma seçeneği ile daha kolay bir internet bağlantısı kurulumu.

KeeneticOS 3.9.2

27/12/2022

Yenilikler

Düzeltmeler

KeeneticOS 3.9.1

14/12/2022

Yenilikler

Geliştirmeler

Düzeltmeler